Zamiast wstępu (Instead of introduction)

Witam 

Przez kilka lat, w związku z wykonywanym zawodem, sporo jeździłem po Polsce. Podróże zawsze mnie fascynowały, ale prywatne – kiedy jedzie się tam gdzie się chce i kiedy się chce. Te służbowe bywają męczące, zwłaszcza jeśli człowiek wyjeżdża na kilka tygodni i w czasie wolnym pozostaje zwiedzanie miejsc, które niekoniecznie do zwiedzania się nadają. Kiedyś jadąc z jednej miejscowości do drugiej, nie pamiętam już gdzie dokładnie, zatrzymałem się i wszedłem do drewnianego kościółka. Lało wtedy jak z cebra i grzmiało, więc chwila wytchnienia była niezbędna, a tam – w środku była cisza i spokój. Z resztą, było to jedyne otwarte miejsce w okolicy – najwidoczniej kościelny nie zdążył zamknąć przed burzą. Usiadłem sobie w ławeczce, przymknąłem oczy i przeniosłem się w inny wymiar…. . Niedługo potem kupiłem sobie aparat cyfrowy i nawigację, i trasy wyjazdów zacząłem układać tak, żeby odwiedzić jak najwięcej tych miejsc. Później przyszła myśl, żeby z kimś się tym podzielić. Tak powstała strona urden.pl. Moja pierwsza, i wkrótce jak się okazało niewystarczająca, ponieważ fotografia zafascynowała mnie do tego stopnia że zacząłem robić zdjęcia wszystkiego wokół.

Zamieszczam tutaj zdjęcia, które wykorzystuję na m.in. na http://www.urden.pl/blog (link znajduje się na lewej belce, u góry). Możesz je oglądać tutaj, możesz odwiedzić stronę urden.pl/blog. Ciesz się pięknem zatrzymanym w kadrze, podziwiaj je. O jedno Cię proszę. Bardzo proszę o niekopiowanie bez mojej zgody zamieszczonych tutaj zdjęć (można linkować). Zrobienie interesującego zdjęcia kosztuje masę czasu. Proszę, szanuj go!

Zapraszam do oglądania i komentowania

                                                                                       Tomasz (Urden) Rżanek

Instead of introduction

Hello

For several years , in connection with my profession , a lot toured Poland. Travel has always fascinated me , but private – when one goes where you want and when you want. These missions tend to be tiring, especially if you go for a few weeks and during leisure time you are to visit the places that are not necessarily suited to explore . Once, going from one place to another, I do not remember exactly where, I stopped and walked into the wooden church . It was raining cats and dogs then and thundered , so the respite was necessary, and there – inside there was silence and tranquility. With the rest, it was the only place open in the village – apparently the priest could not close the church before the storm. I sat myself on the bench, closed my eyes and moved into another dimension ….. Soon after, I bought a digital camera and navigation , and route trips so I started to arrange to visit as many of these places. Then came the thought that someone to share it . This is how the page urden.pl . My first , and as it turned out soon enough , because the photograph fascinated me so much that I started taking pictures of everything around you.

I put here the photos that I use on urden.pl/blog (link to the site is on the left bar at the top) . You can watch them here , you can visit urden.pl/blog. Enjoy the beauty of detainees in the frame , admire them . One thing you please. Very please do not copy my pictures posted here without my permission (you can link them) . Making interesting photos costs a lot of time . Please , respect it !

Feel free to watch and comment

                                                                                       Tomasz ( Urden ) Rżanek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s